Pazarlama Ortaklığı

Artıway`i severek duyurabileceğin bloğun, sosyal ağın, bültenin ya da web siten var mı? O halde bizimle pazarlama ortağı olmaya ne dersin?

Artıway nedir?


Artıway eTicaret sadakat programıdır. Dünya genelinde uzun zamandır yaygındır. İş modelinin kökeni Amerika'dır. Türkiye'de Artıway 2014 yılında çalışmalarına başlamıştır. 

Artıway`i diğer sadakat programlarından ayıran ve özelleştiren, milyonlarca alışveriş severe, kişisel profil, pazara ulaşabilecekleri bir sosyal platform keyfi ve tüm alışverişlerinden nakit para sağlarken, mağazaları için profil ve müşterileri ile analitik bağlantı sağlamakta olmasıdır.

Artıway ile aynı hedef için ortak çalışmak ister misin? O halde, Artıway`e şimdi katıl, gelecekte de kazanmaya devam et.
Pazarlama Ortaklığının Faydaları


Biz kazancımızı ortaklarımızla paylaşarak, onları uzun vadeli ve yüksek kaliteli bir pazarlama işbirliği için teşvik etmek istiyoruz. Pazarlama Ortaklığı modeli, ortağımıza en yüksek getiriyi sunan modeldir. Ortağımız takipçilerinin yaptığı tüm alışverişlerden kazanç sağlar.Takipçilerinizin Artıway’e sağladığı gelirin %80’ini bir sene boyunca siz alırsınız. 

Aşağıdaki sunum pazarlama ortaklığı modelinin diğer çalışma şekillerine göre nasıl farklılık gösterdiğini anlatır.


Ortaklığa başlamak çok hızlı ve kolay:1. Profil Oluşturmak
Sahibi olduğunuz blog, web sayfası yada bülten ismini ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli. Son olarak artiway.com.tr linkini seçmelisiniz.

2. Giriş Yapmak
Hesabınızı oluşturduktan sonra, bizden bir şifrenin yanı sıra kodu (ortak kodu) alacaksınız. E-posta adresinizi, şifrenizi ve ortaklık kodunu kullanarak oturum açın.

3.Link Oluşturmak
Kaynağınıza özel linki oluşturur yada hazır banner vb materyalleri linkinize özel olarak kullanmaya başlarsınız.

4. Pazarlama Faaliyetleri
Okuyucu/İzleyici kitleniz için Artıway üyesi olmaya ve alışverişlerine başlamaları için yapacağınız açıklayıcı ve içeriği zengin yayınlarla yol gösterin.

5.Gelir Elde Etmeye Başlamak
Tüm referanslarınızdan ortaklığınız sayesinde gelir bir yıl boyunca gelir elde etmeye başlayın.

İnternet alışverişlerinde müşteri odaklı çalışan en güçlü topluluğun bir parçası olun.Daha fazla bilgi almak için iletisim@artiway.com.tr adresine sorularınızı ve yorumlarınızı yazınız.