Kullanıcı Paylaşımları

"Kullanıcı Paylaşımları" Nedir? 


Harika bir fırsat veya diğer kullanıcılar ile paylaşabileceğin ilginç bir ürün mü buldun? Paylaşmak için tek yapman gereken:

1.Beğendiğin ürünü seçmek ve linkini kopyalamak.2.Artıway hesabına giriş yaptıktan sonra çıkan ana sayfadaki kutucuğa bu linki yapmıştırmak.3. Ürün kartına otomatik olarak gelen resimde veya metinde istediğin düzenlemeleri yaptıktan sonra paylaşmak. 
Bu düzenlemeler paylaşımındaki metini ve resmi diğer kullanıcılar için ilgi çekici hale getirmek içindir. Paylaştığın ürünün sana ilgi çekici gelen özelliği nedir? Örneğin fiyatı veya kalitesi ise “Harkia fiyata, çok kullanışlı İphone kabı” gibi bir metin koyabilirsin.Daha sonra paylaşımının akışa geldiğini göreceksin. Diğer kullanıcılar da bu paylaşımını görebilecekler.Aynı zamanda paylaşımların fırsatlar sekmesinde de görülecekler. Bu şekilde yüz binlerce alışverişçiye ilham verebilirsin!


 

“Temalar” Nedir?

Temalar özelliğimiz hayal ettiğin her şeyi kategoriler bazından düzenlemene yardımcı olur. İstersen macera dolu Güney Amerika tatilin için otel seçimlerini, istersen hayalini kurduğun ev dekorasyon ürünlerini bir araya getirebilirsin. Temalar özelliğimiz ile hayallerin için hem hiçbir detayı kaçırma, hem de diğer kullanıcılarımıza ilham kaynağı ol. Temalar ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki videomuzdan alabilirsin.


 
Nasıl arttırılmış bonus kazanacağım?

Paylaştığın bir fırsat’dan her bir alışveriş olduğunda iki günlüğüne alışverişlerinden +0.1 arttırılmış bonus kazanacaksın.

Örneğin: paylaşımından 3 alışveriş oldu. Normalde %10 bonus veren bir mağazadan iki günlüğüne %13 bonus kazanıyor olacaksın. (Booking.​com hariçtir.)

Üstüne üstlük, paylaşımlarından toplamda 10 alışveriş olduğunda biz arttırılmış bonusunu x2’ye tamamlayacağız. Yani iki gün boyunca çifte bonus alıyor olacaksın.

Hala ne duruyorsun? Paylaşmaya hemen başla.