AliExpress Mağazası’ndan Bonus Al

Bonus 

% 5,50

AliExpress bir Alibaba kuruluşudur. Moda, elektronik, mücevher, kozmetik ve farklı kategorilerdeki binlerce ürün AliExpress`te toptan fiyatlarla.

Bonuslar, alışveriş ödemesi gerçekleştirildikten ve ürünün teslim alındığına dair Ali Express mağazasında onayı yapıldıktan sonra hesaba yansır.

AliExpress, Artıway ile alışveriş yaptığında, paranın belirtilen kısmını sana iade ediyor. Linke tıklayarak alışverişini tamamla, bonuslarını toplamaya başla.

ÖNEMLİ:

- Mağaza, otomatik yansımayan bonusların manuel takibini yapmamaktadır.

- Tarayıcı kapatıldığında Artıway ile tıklama ile gerçekleştirilen çerez takibi sıfırlandığından satın alımların bir oturumda yapılmasını tavsiye edilmektedir.

- Bazı satıcılar büyük meblağdaki alışverişlere bonus vermemektedirler. Bu nedenle satın alımları küçük meblağlı siparişlere bölmenizi öneriyoruz.

- Satıcıların %10’u “cashback” sistemi üzerinden çalışmamaktadır. Bu nedenle, siparişinizden bonus alıp alamayacağınız öğrenmek için ürününüzün linkini “Satıcıyı Kontrol Et” seçeneğine kopyalayarak kontrol etmenizi rica ederiz.

Satıcıyı Kontrol EtÖzel Koşullar

Mağazanın bonusları değerlendirme aşaması 4 ve 6 ay arası değişiklik göstermektedir. Bonusların değerlendirme süreci ürüne göre değişmektedir.