Akıllı harca, mutlu yaşa.

Artıway ile tüm fırsatları yakala ve en iyi alışveriş deneyimini yaşa. Artıway nasıl çalışır?

Türkiye’de, Bonusway olarak bilinen ismimizi, üyelerimizin alışveriş deneyimine kattığımız “artı” ve markamızın alışveriş için yol olduğunu belirten “way” kelimelerinin birleşimi olan Artıway olarak yeniledik. Daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin.


Giriş Yap
Ücretsiz Katıl!

Artıway Nasıl Çalışır?

1.

GÖZAT

Ücretsiz üye ol ve yüzlerce online mağaza ve teklif gör

2.

ALIŞVERİŞ

Artıway ile mağazalara git ve online satın al

3.

BONUS AL

Online alışverişlerinden nakit para topla

Kullanıcılarımız Ne Düşünüyor?

Artıway, Türkiyede’deki ilk para iadesi (cashback) sağlayan hizmetlerden biridir. Şu an Türkiye’de 300 binin üzerinde kullanıcı ile en popüler para iadesi hizmetidir. Hizmetin temelinde kullanıcın internet üzerinden yaptığı alışverişlerden para iadesi kazanması bulunur. İş modeli şu şekilde çalışır: Çalıştığımız 100’lerce uluslararası ve yerli mağaza, yaptığımız pazarlama hizmetleri ve müşteri kazandırmamız sonucu bize ödeme yapar ve biz bu ödemeyi alışverişi gerçekleştiren kullanıcı ile paylaşırız. Para iadesi bu anlama gelir. Para iadesi oranları her mağaza için farklıdır.

Cashback konsepti Amerika’dan gelir. Bu hizmet Amerika ve benzeri coğrafyalarda uzun yıllardır kullanılmaktadır ve yüksek talebe sahiptir.

Senin para iadesi almak için ne yapman gerekiyor? Yalnızca aşağıdaki 3 basit adım ile para iadesi alabilirsin:

  1. Artıway’e giriş yapmak.
  2. Katalogdan istediğin mağazayı seçmek.
  3. Mağazaya giderek alışverişini tamamlamak. İşte bu kadar!

Artıway mağazaya bonusun ile ilgili gereken bilgileri iletir ve mağaza Artıway’e bu bonusun ödemesini yapar. Bonusların 30 TL’ye ulaştığında, seçtiğin ödeme yöntemi ile nakit olarak sana iletilir. Şimdi Artıway ile alışveriş yapmanın tadını çıkarmaya başla.